Ксенонові моно-лампи для ближнього світла MLux H7R мають спеціальне нанесення у вигляді шторки на колбі, подібно використовуваним в штатної рефлекторної ксеноновим оптиці лампам D2R. Шторка дозволяє більш точно сфокусувати кордон ближнього світла і максимально убезпечити зустрічних водіїв від засліплення.При виробництві ксенонових ламп MLux використовуються скляні кварцові колби, виготовлені за технологією PHILIPS, що дає максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Щоб уникнути руйнування лампи через високий внутрішнього тиску, особлива увага приділяється товщині скла. Щоб забезпечити точний збіг центрів світіння лампи Ксенону і штатної галогенною, строго контролюється відстань між електродами і їх положення усередині колби. Як наслідок, досягається правильне формування світлового пучка з точною фокусуванням.

 

Застосування спеціальних автомобільних пожежобезпечних цоколів, кабелів і роз'ємів гарантує безпеку експлуатації.

 

Ксенонові лампи MLux постачаються в широкому спектрі колірних температур і у всіх можливих типах цоколів, що робить можливим установку ксенону MLux на всі автомобілі, навіть на самі рідкісні моделі. ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛАМП:

Потужність: 35 Вт
Напруга (стартове): 23 кВ
Напруга (робоча): 85 В +/- 17 В
Відстань між електродами: 4,2 мм
Діаметр колби: 9 мм
Скло: Кварцеве
Роз'єми (клас захисту): AMP (IP 67)
Термін служби: 3000 годин
Цоколя: H7R
Колірна температура 4300 ° K
Світловий потік 4300 ° K 2800 лм;

Тип: лампа
Тип разъема: AMP
Тип цоколя: H7R
Цветовая температура: 4300 K
Мощность: 35 Вт
Световой поток: 2800 Lm
Дополнительные характеристики: При виробництві ксенонових ламп MLux використовуються скляні кварцові колби, виготовлені за технологією PHILIPS, що дає максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку.
Комплектация: Комплект: 2 шт
Гарантия: 12
Последние отзывы
 • 
  
  Бабылканов Кайрат
  11.06.2019
  Как установить антенну ТВ Calearo7137121
 • 
  
  Дмитрий ZED
  03.06.2019
  Установил на пасат б7, выехав вечером на трасу сразу же заметил значительную прибавку в яркости света,...